Menu
Sepetim
200 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo !

Blogumuzdan Son Yazılar RSS Feed

19 Jan Mobilya Ve Beyaz Eşyalarınız İçin Temizlik İpuçları
admin 0 1230
Evimizde birden fazla beyaz eşya kullanıyoruz. Bu beyaz eşyaların temizliği zor olabilmektedir. Beyaz eşyaları kolayca, yorulmadan temizlemek için bir kaç ipucuna ihtiyaç vardır. Bu ipuçları sayesinde..
19 Jan Her Gün Yapabileceğiniz Ve Sizleri Yormayacak Temizlik İşleri
admin 0 1096
Evlerin temizliği oldukça önemli bir husustur. Genellikle evin temiz görünmesi için uzun zamanlar harcarız. Uzun zamanı olmayan ve vaktini değerlendirmek isteyenler için evi temiz gösterecek ve kişiyi..
19 Jan Ev Temizliğinde İşinize Yarayacak İpuçları
admin 0 898
Ev temizliğinin önemi oldukça fazladır. Evimizin temiz olması, hem görünüm açısından hem de sağlık açısından gerekli bir durumdur. Ancak ev temizliğinin de belli kuralları bulunur. Bu kurallar çerçev..
21 Jan Hangi Çeşit Mikrofiber Bezler Nerelerde Kullanılır?
admin 0 25596
Temizlik yapan kişilerin en çok tercih ettikleri temizlik bezleri mikrofiber ismi verilen bezlerdir. Bu bezler polyester ve polyamid adı verilen maddelerin karışımından elde edilen mikrofiber iplikler..
23 Dec Mikrofiber Bezlerin Çalışma Sistemi Nasıldır?
0 14337
Öncelikle mikrofiber bez nedir bu konuya açıklık getirelim. En kısa cevap olarak Polyester ve Polimitin eşit bir şekilde birbirleriyle karışımının oldukça fazla metreler içinde çekilerek inceltilmesi ..
17 Dec Mikrofiber Bezler Ev Ekonomisine Katkı Sağlıyor mu?
admin 0 1236
Son zamanlarda hemen hemen her evde çok sık kullanılmaya başlanan mikrofiber bezler, temizlikte devrim yaratıyor. Tüy bırakmadan tüm yüzeyleri temizlediği bilinen bezleri deterjansız kullanabiliyorsun..
07 Sep Mikro Teknolojili Temizlik Bezleri Mikrofiber Bezlere Yakından Bakış
admin 0 2126
Temizlik yaparken çok daha iyi sonuç alabilmek için mikrofiber bezleri mutlaka denemenizi öneririz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak üretilen bu bezler her türlü temizlik alanında kullanıma u..
06 Sep Mikrofiber Temizlik Bezleri Hangi Alanlarda Kullanılıyor
admin 0 2014
Temizlikte steriliteye önem veren bayanlar tüm temizlik işlerinde mikrofiber temizlik bezleri kullanabilmektedir. Ev temizliği ve tüm mekanların temizliğinde bu ürünler havlı yapısıyla hassas temizlik..
15 Sep Mikrofiber Bezlerin Diğer Temizlik Bezlerine Üstünlükleri
admin 0 15267
Temizlik konusu gerek ev hanımları gerekse de temizlik işçileri için oldukça mühimdir. İnsanlar evlerinde veya iş yerlerinde temizlik yaparken en iyi ürünleri kullanarak maksimum düzeyde verim almak ..
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)