Menu
Sepetim
100 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo !

Blogumuzdan Son Yazılar RSS Feed

11 Mar Hangi Çeşit Mikrofiber Bezler Nerelerde Kullanılır?
admin 0
Temizlik yapan kişilerin en çok tercih ettikleri temizlik bezleri mikrofiber ismi verilen bezlerdir. Bu bezler polyester ve polyamid adı verilen maddelerin karışımından elde edilen mikrofiber iplik..
21 Jan Hangi Çeşit Mikrofiber Bezler Nerelerde Kullanılır?
admin 0 5143
Temizlik yapan kişilerin en çok tercih ettikleri temizlik bezleri mikrofiber ismi verilen bezlerdir. Bu bezler polyester ve polyamid adı verilen maddelerin karışımından elde edilen mikrofiber iplikler..
23 Dec Mikrofiber Bezlerin Çalışma Sistemi Nasıldır?
0 1271
Öncelikle mikrofiber bez nedir bu konuya açıklık getirelim. En kısa cevap olarak Polyester ve Polimitin eşit bir şekilde birbirleriyle karışımının oldukça fazla metreler içinde çekilerek inceltilmesi ..
17 Dec Mikrofiber Bezler Ev Ekonomisine Katkı Sağlıyor mu?
admin 0 437
Son zamanlarda hemen hemen her evde çok sık kullanılmaya başlanan mikrofiber bezler, temizlikte devrim yaratıyor. Tüy bırakmadan tüm yüzeyleri temizlediği bilinen bezleri deterjansız kullanabiliyorsun..
07 Sep Mikro Teknolojili Temizlik Bezleri Mikrofiber Bezlere Yakından Bakış
admin 0 790
Temizlik yaparken çok daha iyi sonuç alabilmek için mikrofiber bezleri mutlaka denemenizi öneririz. Teknolojinin nimetlerinden yararlanılarak üretilen bu bezler her türlü temizlik alanında kullanıma u..
06 Sep Mikrofiber Temizlik Bezleri Hangi Alanlarda Kullanılıyor
admin 0 630
Temizlikte steriliteye önem veren bayanlar tüm temizlik işlerinde mikrofiber temizlik bezleri kullanabilmektedir. Ev temizliği ve tüm mekanların temizliğinde bu ürünler havlı yapısıyla hassas temizlik..
15 Sep Mikrofiber Bezlerin Diğer Temizlik Bezlerine Üstünlükleri
admin 0 13960
Temizlik konusu gerek ev hanımları gerekse de temizlik işçileri için oldukça mühimdir. İnsanlar evlerinde veya iş yerlerinde temizlik yaparken en iyi ürünleri kullanarak maksimum düzeyde verim almak ..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)